Dr n. med. Małgorzata Kulesa-Mrowiecka

Małgorzata Kulesa-Mrowiecka, fizjoterapeuta; adiunkt w Instytucie Fizjoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Krakowie. Wykładowca na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych. Autorka licznych publikacji i wystąpień dotyczących fizjoterapii układu czynnościowego narządu żucia (UCNŻ). Autorka książki” Diagnostyka i leczenie dysfunkcji czaszkowo-żuchwowych w ujęciu holistycznym” oraz rozdziałów w książkach: „Wybrane zagadnienia z onkologii głowy i szyi: podręcznik dla lekarzy i studentów” (2017), „Chirurgia Ortognatyczna” (2018). Jest organizatorką corocznej konferencji CRANIA „Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych”.

Przeprowadziła kilkadziesiąt podyplomowych kursów teoretycznych i praktycznych dla lekarzy stomatologów, laryngologów, fizjoterapeutów z zakresu fizjoterapii w dysfunkcjach czaszkowo-żuchwowych. Od 14 lat prowadzi prywatną praktykę fizjoterapeutyczną Fizjoterapia i Klinika Stomatognatyczna w Krakowie. Opracowała własną metodę diagnostyki i fizjoterapii dysfunkcji czaszkowo-żuchwowych.

Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Leczenia Twarzy i Czaszki. Współpracuje z zespołami gnatologicznymi w całej Polsce. Odbyła staże zagraniczne: Barcelona (Hiszpania), Granada (Hiszpania), Berlin (Niemcy), Nowy York (USA). Jest także opiekunem Studenckiego Koła Naukowego Fizjoterapii i Neurorehabilitacji (od 2012 roku), działającego przy Instytucie Fizjoterapii WNZ UJ CM w Krakowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl