Wcześniak u fizjoterapeuty. Podążając za rozwojem

Liczba miejsc: ostatnie miejsca
Wysyłka w: Natychmiastowa
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość miejsce
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

Kiedy? codziennie, 24/7

Gdzie? online w Twoim domu

  1. Jakie jest znaczenie i zakres pracy fizjoterapeuty na oddziale patologii noworodka.
  2. Jakie są najczęstsze problemy wcześniaka, jak sobie z nimi radzić na oddziale, również w pierwszych relacjach z rodzicami.
  3. Wcześniak w domu. Jakie zalecenia przekazać opiekunom dziecka, w jakich sytuacjach i jak szybko rozpoczynać usprawnianie w systemie ambulatoryjnym.
  4. Wcześniak w ambulatorium. Jak wygląda ocena "bagażu doświadczeń" z jakim dziecko do nas przychodzi i ich wpływu na jego aktualną motorykę.
  5. Tworzenia relacji. Jak pracować z wcześniakiem i jego bliskimi.
  6. Jakich problemów rozwojowych możemy się spodziewać po zdrowym dziecku przedwcześnie urodzonym i jak sobie z nimi radzić. Propozycje.

  1. Praktyczną wiedzę z zakresu omawianego tematu
  2. Podpowiedzi rozwiązania problemów w pracy z pacjentem
  3. Dostęp do około dwugodzinnego webinaru

 


Do udziału w webinarze zaprasza Katarzyna Szargało-Szkałuba.

Fizjoterapeutka od 14 lat, absolwentka 5-letnich studiów magisterskich Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.

Od 13 lat pracuje z dziećmi, głównie z tymi najmłodszymi oraz z osobami dorosłymi. Absolwentka wielu kursów i szkoleń m.in. NDT-Bobath basic, baby oraz baby advance, Ocena wzorców globalnych wg. Prechtla, Terapia manualna Szkoła Niemiecka, Kinesiotaping oraz wielu innych. Usiłuje łączyć wszystkie zdobyte na kursach narzędzia, by jak najefektywniej pomagać pacjentom.

Obecnie pracuje jako konsultant na Oddziale Neonatologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, kierownik Ośrodka Dziennej Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego oraz prowadzi prywatną praktykę fizjoterapeutyczną. Jest organizatorem corocznych obchodów Dnia Wcześniaka w Zamościu. Ekspert Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

Prywatnie żona, mama trójki wspaniałych dzieci.

 

Opinie o szkoleniu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl