7 problemów w terapii małego dziecka i propozycje ich rozwiązania z wykorzystaniem terapii manualnej

Liczba miejsc: ostatnie miejsca
Wysyłka w: Natychmiastowa
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość miejsce
dodaj do przechowalni
Ocena: 5

Opis

Kiedy? codziennie, 24/7

Gdzie? online w Twoim domu

  1. Jakie ograniczenia narządu ruchu najczęściej występują u małych dzieci do 2 roku życia?
  2. Jakich technik z zakresu terapii manualnej można użyć w określonych sytuacjach?
  3. Jak manualnie pracować z kręczem szyi i asymetrią, ograniczeniem zakresu ruchu w stawach biodrowych, nieprawidłowościach w pracy kręgosłupa oraz stóp?
  4. Jak łączyć elementy terapii neurorozwojowej z elementami terapii manualnej, aby nie zaburzać procesu terapeutycznego?  

 Fizjoterapeuci pracujący z najmłodszymi, bardzo często dopiero odkrywają problemy swoich pacjentów. Wielokrotnie muszą łączyć różne techniki i metody pracy, aby jej efekty były jak najlepsze dla pacjenta. Bardzo często w przypadku małych dzieci, które prezentują określone zaburzenia rozwoju, zaburzeniom tym towarzyszą nieprawidłowości ze strony stawów lub tkanek miękkich. Czasem zaburzenia struktury są tak duże, że nawet najlepiej prowadzona terapia neurorozwojowa nie przynosi oczekiwanego rezultatu i trzeba dołączyć elementy innych technik, by skutecznie pomóc pacjentowi.

  1. Praktyczną wiedzę z zakresu omawianego tematu
  2. Podpowiedzi rozwiązania problemów w pracy z pacjentem
  3. Dostęp do około dwugodzinnego webinaru

 

Do udziału w webinarze zaprasza Katarzyna Szargało-Szkałuba.

Fizjoterapeutka od 14 lat, absolwentka 5-letnich studiów magisterskich Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.

Od 13 lat pracuje z dziećmi, głównie z tymi najmłodszymi oraz z osobami dorosłymi. Absolwentka wielu kursów i szkoleń m.in. NDT-Bobath basic, baby oraz baby advance, Ocena wzorców globalnych wg. Prechtla, Terapia manualna Szkoła Niemiecka, Kinesiotaping oraz wielu innych. Usiłuje łączyć wszystkie zdobyte na kursach narzędzia, by jak najefektywniej pomagać pacjentom.

Obecnie pracuje jako konsultant na Oddziale Neonatologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, kierownik Ośrodka Dziennej Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego oraz prowadzi prywatną praktykę fizjoterapeutyczną. Jest organizatorem corocznych obchodów Dnia Wcześniaka w Zamościu. Ekspert Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

Prywatnie żona, mama trójki wspaniałych dzieci.

 

Opinie o szkoleniu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl