fbpx

Analiza trzasków i techniki odblokowywania krążka stawu skroniowo–żuchwowego

Małgorzata Kulesa-Mrowiecka
Małgorzata Kulesa-Mrowiecka
Last Update 24 stycznia 2022
0 already enrolled

O kursie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat analizy trzasków i poznać techniki odblokowywania krążka stawu skroniowo-żuchwowego? To szkolenie on-line jest dla Ciebie! Udział w szkoleniu on-line dr n. med. Małgorzaty Kulesy-Mrowieckiej to idealna okazja do poszerzenia swojej wiedzy!

Kiedy? 24h/7
Gdzie? online w Twoim domu

Korzyści z kursu

Jak ocenić zjawiska akustyczne w stawach skroniowo-żuchwowych?
Jak rozpoznać zablokowanie w stawach skroniowo-żuchwowych?
Jak przeprowadzić mobilizacje w przypadku zablokowania ?
Jak prowadzić pacjenta po odblokowaniu krążka?
Współpraca i konsultacja z Lekarzem Stomatologiem w trakcie leczenia dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych z zablokowaniem

Materiał zawiera

  • Certyfikat uczestnictwa
  • Praktyczna wiedza z zakresu omawianego tematu.
  • Podpowiedzi rozwiązania problemów w pracy z pacjentem.

Grupa docelowa

  • Początkujący fizjoterapeuci,
  • Studenci fizjoterapii,
  • Doświadczeni terapeuci.

Instruktor

Małgorzata Kulesa-Mrowiecka

Fizjoterapeutka

0/5
2 Kursy
0 Opinii
0 Uczestników

Adiunkt w Instytucie Fizjoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Krakowie. Wykładowca na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych.

 

Autorka licznych publikacji i wystąpień dotyczących fizjoterapii układu czynnościowego narządu żucia (UCNŻ). Autorka książki” Diagnostyka i leczenie dysfunkcji czaszkowo-żuchwowych w ujęciu holistycznym” oraz rozdziałów w książkach: „Wybrane zagadnienia z onkologii głowy i szyi: podręcznik dla lekarzy i studentów” (2017), „Chirurgia Ortognatyczna” (2018). Jest organizatorką corocznej konferencji CRANIA „Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych”. Przeprowadziła kilkadziesiąt podyplomowych kursów teoretycznych i praktycznych dla lekarzy stomatologów, laryngologów, fizjoterapeutów z zakresu fizjoterapii w dysfunkcjach czaszkowo-żuchwowych. Od 14 lat prowadzi prywatną praktykę fizjoterapeutyczną Fizjoterapia i Klinika Stomatognatyczna w Krakowie. Opracowała własną metodę diagnostyki i fizjoterapii dysfunkcji czaszkowo-żuchwowych. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Leczenia Twarzy i Czaszki. Współpracuje z zespołami gnatologicznymi w całej Polsce. Odbyła staże zagraniczne: Barcelona (Hiszpania), Granada (Hiszpania), Berlin (Niemcy), Nowy York (USA). Jest także opiekunem Studenckiego Koła Naukowego Fizjoterapii i Neurorehabilitacji (od 2012 roku), działającego przy Instytucie Fizjoterapii WNZ UJ CM w Krakowie.

Zobacz więcej

Write a review

Health, stomatology concept. Silly cute woman in winter sweater, complaining on toothache, having decay or rotten tooth, touching cheek frowning and sulking from pain, waiting in dentist office

79,00 

Level
Średnio zaawansowane
Czas trwania 2 godziny
Typ szkolenia:

Materiał zawiera

  • Certyfikat uczestnictwa
  • Praktyczna wiedza z zakresu omawianego tematu.
  • Podpowiedzi rozwiązania problemów w pracy z pacjentem.